Skip to content

Telefon:

0507 266 19 81 – 05 37 832 31 29

Adres: Erenköy Mh. 4819 Sk. No: 57/4 Kepez Antalya

Menu

Erenköy Mh. 4819 Sk. No: 57/4 Kepez Antalya

Menu

ANTALYA ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

antalya-asansörlü-nakliyat

Firmamız asansörlü taşıma hizmetleri sunmaktadır. Sizlerde bu sayede yüksek katlarda problemsiz taşınabilirsiniz. En  önemlisi nakliyat hizmetlerinde merdiven sorun olabiliyor. Bu yüzden bu hizmetimi alarak hızlı güvenli ve garantili bir taşınma süreci yaşayın.

Evden eve taşımacılık hizmetlerinde tecrübeli firmamız ve uzman ekibimizle uzman hizmetler sunmaktayız. Nakliyat piyasasında yol gösterici bir işletme olarak müşteri memnuniyeti merkezli hizmet vermekteyiz. Asansörlü nakliye hizmetlerimizi sizlere yüksek katlarda sunuyoruz. Sorunsuz nakliyat hizmetleri sunmakta olan firmamız nakliyat firmaları arasında en iyi fiyat tekliflerini sunmaktadır.

Asansörlü taşıma hizmeti hızlı bir taşınma süreci gerçekleştirmenize yardımcı olur.  Bu yüzden merdivenden taşıma işleminin süresi kaybolmuş olur bu sayede daha güvenilir bir hizmet almış olursunuz.

Yüksek katlarda taşıma 20 ve üzeri katlara kadar hizmet vermekteyiz. Bu hizmetimi garantili ve sigortalı bir biçimde gerçekleşmektedir.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Firmamız asansörlü taşıma fiyatları bakımından en iyi teklifleri sunar. Bu yüzden sizlerde uzman bir asansörlü nakliyat hizmetini ekonomik fiyat teklifleri ile alabilirsiniz. Aldığınız hizmetlerde uzman ekipler ile garantili hizmet sunmaktayız. Bu sayede sizlerde Ekinciler nakliyat firmaları tarafından uygun fiyatlara problemsiz Asansörlü nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Fiyatlarımız farklılık göstermektedir. Bu yüzden yalnızca asansör fiyatı ayrı olarak verilir veya taşıma hizmeti dahilinde fiyat verilir. Firmamız sizlere yazılı olarak fiyat teklifi vermeyi uygun görmüyor yalnız sizlere fiyat tablosu yazdık. Sizler bizleri arayarak en iyi teklifleri alabilirsiniz.