Skip to content

Telefon:

0507 266 19 81 – 05 37 832 31 29

Adres: Erenköy Mh. 4819 Sk. No: 57/4 Kepez Antalya

Menu

Erenköy Mh. 4819 Sk. No: 57/4 Kepez Antalya

Menu
evden-eve-nakliyat-antalya

Antalya Evden Eve Nakliyat olarak önceliğimiz siz kıymetli müşterilerimize memnuniyet merkezli hizmet vermektir. Kurulduğumuz seneden bu yana sektörde üstün kalitede bir hizmet veriyoruz. Nusret nakliyat şirketi olarak hizmetlerimizi hem şehir içi hem de şehirler arasında vermekteyiz.

Taşınmaya karar verdiğinizde tecrübeli bir firma tercih etmeniz eşyalarınızın güvenliği açısından bir hayli önemlidir. Sektörde teknolojik yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimize çözüm merkezli hizmet sunuyoruz. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde dilediğiniz konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Güçlü ve dinamik teknik alt yapımız ile sizlere %100 güven duyulan bir hizmet veriyoruz. Sizlere hizmet sunmaya başladığımız günden beri beri bini aşkın ev ve işyeri taşıdık. Eşyalarınızın güvenliği için tercih edeceğiniz işletmenin hizmet niteliğini göz önünden bulundurmalısınız.

 

Nusret Nakliyat olarak müşterilerimize hızlı, üstün nitelikli ve güven duyulan bir hizmet veriyoruz. Aynı zamanda sektörde en ideal fiyat garantisi veren öncü bir nakliyat firması olduğumuzu belirtmek isteriz. Yılları aşkın deneyimimizle sizlere mükemmel bir hizmet desteği sunuyoruz. Değerli müşterilerimize uzman bir biçimde hizmet sunarak konforlu bir süreç sunabilmekteyiz.

Antalya Asansörlü Nakliyat

Evden Eve Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimizin taleplerine yönelik hizmet veriyoruz. Ev taşımacılığı, işyeri taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, villa taşımacılığı, iş yeri taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, büro taşımacılığı vb. Tüm nakliyat hizmetlerini sizlere sunuyoruz. Sizlere en yakın nakliyat şirketi olarak 7/24 hizmet veriyoruz.

Firmamız bünyesinde hizmet sunan kıymetli elemanlarımız bir hayli uzman bir hizmet sunuyor. Sizlerin memnuniyeti için sunmuş olduğumuz her hizmetin kusursuz olmasını sağlamaktayız. Bu sayede nakliyat şirketleri arasında en geniş müşteri portföyüne sahip tek firmayız.

Nusret Nakliyat firması olarak sizlere genel itibari ile hizmetlerimizden bahsetmek isteriz. Evvela sektörde tercih edilen bir firma olduğumuz için randevu sistemi, ile çalışıyoruz. Firmamız ile iletişim kurarak taşınmak arzu ettiğiniz günü ve saati belirtmeniz yeterli olacaktır. Bulunduğunuz konuma bedava dağıttığı olarak ekspertiz ekibimiz gelerek taşınacak eşyalarınızın sayımını yapıyor. Bu süreçte eşyalarınız için en ideal büyüklükte taşımacılık aracımızı ayarlıyoruz. Bazı Antalya nakliyat firmaları ne yazık ki bu hizmeti sunmuyor. Sonuçta müşterinin eşyası için ekstra ücret talep ediliyor. Ancak Nusret Nakliyat olarak sizlere üst düzey nitelikli bir hizmet garantisi veriyoruz.

Evden Eve Nakliyat firması olarak sektörde müşteri memnuniyeti merkezli hizmet sunan lider bir firmayız. Kurulduğumuz seneden bu yana sektörde kurumsal olarak hizmet veriyoruz. Firmamız bedava dağıttığı ekspertiz ve bedava dağıttığı sigortalama hizmeti sunuyor. Eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmemesi için özel dolgulu ambalajlar ile paketliyoruz.

İsterseniz mutfak eşyalarınızı ve kırılacak eşyalarınızı kendiniz ambalajlayabilirsiniz. Firma olarak müşterilerimize bedava dağıttığı sigortalama hizmeti sunuyoruz. Bu sayede firmamızın paketlediği her eşya garanti altına alınmış oluyor. Ancak sizlerin paketlemiş olduğu eşyalara taşıma sırasında zarar gelir ise firmamız sorumlu olmayacaktır. Bu durumda kendinizin paketleyeceği eşyaları itinalı ve dikkatli bir biçimde paketlemenizi önermekteyiz.

Firma personellerimiz nakliyat sırasında montaj ve de montaj hizmetini problemsiz bir biçimde sunuyor. Sektörde sunmuş olduğumuz üstün nitelikli hizmetlerimiz doğrultusunda tanınan bir nakliyat şirketi olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizler de taşınmaya karar verdiğinizde firmamızın nakliyat hizmetini en ideal fiyatta alabilirsiniz.