Skip to content

Telefon:

0507 266 19 81 – 05 37 832 31 29

Adres: Erenköy Mh. 4819 Sk. No: 57/4 Kepez Antalya

Menu

Erenköy Mh. 4819 Sk. No: 57/4 Kepez Antalya

Menu

OFİS BÜRO TAŞIMA

Ofis-Büro-Taşıma

Antalya ofis taşıma hizmeti nakliyatın en zor alanlarındandır. Ofis taşımacılığında oldukça farklı konunun hesaba katılması ve ona göre plan ve uygulama yapılması gerekecektir. Ev taşımacılığına nazaran bir hayli zor taşınma konuları içerisinde yer alan ofis taşımacılığında, sigortalı nakliyat, elektronik eşya taşımacılığı gibi konular öne çıkacaktır. Ofis ve iş yeri taşımacılığında çok katlı plazalarda bulunan iş yerlerinin taşınması da bazı özel araç gereç ve teçhizatlar gerektirecektir.

Bu konu da uzman kuruluşlardan hizmet almak bir hayli önem taşıyacaktır. Kurumsal şirketlerden hizmet almanın bir hayli önemi bulunmaktadır. Bu firmalar, zaman planlamasını doğru yapacak ve güvenli nakliyat sunacaklardır. Müşteri ilişkilerinde de aynı hassas yaklaşımlar ön plana çıkan unsurlar arasındadır. Ofis taşıma, uzman çalışan nakliyat şirketlerinin yapacağı konular arasındadır. Ofis taşımacılığında hizmet alınacak olan işletmenin titiz yaklaşımları öne çıkacaktır.

Taşınacak olan eşyaların, bir ofis görevlisi gözetiminde envanterinin çıkarılması gerekiyor. Envanteri çıkarılan eşyalar, alanında uzman eksperler tarafından değerlendirilir.

Değerlendirilen ofis malzemeleri, her çeşit elektronik eşyalar, güncel değeri ile sigorta yapılacaktır. Güncel değerine göre yapılan sigorta işlemi sonunda, eşyalar her çeşit hasara karşı garanti altına alınmış olacaktır. Profesyonel taşıma şirketleri bu konuya bir hayli önem vereceklerdir. Eşyaların taşınması sırasında da koli ve paket temin edilmesi gerekecektir. Bu konu da da gereğinden çok tedarik edilen koliler, taşınma günü meydana gelebilecek aksiliklere karşı önlem niteliğindedir.

Ofis taşıma hizmeti veren firmamız, güvenilir hizmet sunacaktır. Ofis taşımacılığında güven verici yaklaşımlar içerisinde sigortalı nakliyat, önemli konular arasındadır. Firmamız, her çeşit eşyayı taşıma sigortası yaparak, oluşacak riski de satın almış olacaktır. Böylece bizden taşıma hizmeti satın alanlar, gönül rahatlığı ile güvenilir hizmet almış olacaktır.

Firmamız taşıma personelleri her alanda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Mobilya tarzı eşyaların bazı durumlarda sökülmesi gerekecektir. Aksi takdirde, kapıdan çıkması bir hayli zor olacaktır. Sökülme işlemi de marangozluk gerektiren hususlar içerisindedir. Sökülen mobilyaların yeni yerinde takılması da firmamız tarafından yapılacaktır. Elektrik işlerinden de anlayan elemanlarımız bulunur. Aydınlatmaların sökülüp, takılması da firmamızca yapılacaktır. Dışarıdan eleman tutmaya gerek duyulmayacaktır.

Kurumsal Firmalardan Hizmet Almanın Önemi

Ofis taşımacılığında kurumsal şirketlerden hizmet almak bir hayli önem teşkil eden hususlar içerisindedir. Bu konu da firmamız, seçilecek kurumlar arasındadır. Firmamızdan hizmet almak isteyen kişi ve kurumların iletişime geçmesinden hemen sonra, keşif ziyareti yapılacaktır. Bu ziyaretin en önemli amacı, taşınacak yerin eşyalarına uygun nitelikte koli ve araç temin etmektir.

Araç filomuz bir hayli geniştir. Her eşyaya uygun nitelikte tek kullanımlık ve yeni koli temin edilecektir. Bu sayede eşyaların güvenle taşınması sağlanmış olacaktır. Zaman planlaması, firmamızın önem vermiş olduğu hususlar içerisindedir. En kısa bir süre içinde ve en güvenilir taşıma hizmeti sunulacaktır. Taşıma elemanlarımız uzun seneler nakliyat sektöründe çalışmış, işinde uzman kişilerden oluşmaktadır.

Ofis Taşımacılığında Rahat Naakliyat

Nakliyat işlemi, hizmet alacak kişi ve kurumlar için stres yaratan konuların başında gelir. Bunun en önemli sebebi de eşya taşınmasına dair yaşanacak endişelerdir. Firmamızdan hizmet alındığı takdirde bu endişelerin yerini güven ve huzur alacaktır. Ofis taşımacılığında en titiz hizmetler firmamızca sunulacaktır. Bu konu da güven verici yaklaşımlarımız öne çıkar.

Kaybolacak en ufak bir evrak bile maddi ve manevi yükümlülükler doğurabilir. Bu bilince sahip olan firmamız, titiz yaklaşımlar sunacaktır. Firmamızın asansörlü lojistik hizmeti de bulunur. Yüksek katlı plazalar ve dar bina girişleri, firmamız için sorun olmayacaktır. Güvenilir taşımacılık için bizden hizmet almanız önerilir.